Nově jsme si pro Vás připravili výuku základů standardní čínštiny (中文). Samozřejmě také nabízíme možnost individuální výuky dle Vašich požadavků a na Vámi požadované úrovní. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kurz čínského jazyka pro začátečníky 2020/2021

délka kurzu říjen 2020 - červen 2021
úroveň A1
délka lekce 1 x 60 min. týdně
počet lekcí ve školním roce 30
den výuky dle domluvy / bude upřesněno
čas výuky dle domluvy / bude upřesněno
prostory JŠ VYVA
cena kurzu (2 studenti) bude upřesněno
cena kurzu (3 - 6 studentů) bude upřesněno
učebnice dle dohody s lektorem kurzu
lektor Jiří Petřík

Přihlašte se do kurzu ihned:Jméno, příjmení, titul


Adresa


Telefonní číslo


Váš E-Mail
JAZYK


STUPEŇ


Odkud jste se o nás dozvěděli:Vážení studenti,

touto elektronickou přihláškou se přihlašujete ke studiu Vámi vybraného světového jazyka a jeho úrovně ve šk. roce 2020/2021 v Jazykové škole VYVA. Před odesláním přihlášky se prosím pečlivě seznamte s podmínkami studia (sekce „podmínky studia“). Obratem obdržíte prostřednictvím e-mailové pošty naše potvrzení o zapsání. Nejpozději do 30.09.2020 pak obdržíte také prostřednictvím e-mailové pošty podrobné informace o zahájení kurzu a jeho rozvrhu, počtu studentů ve skupině, výukovém materiálu, místě konání a jménu lektora. Sledujte také tyto informace na těchto stránkách (sekce Vámi zvoleného jazyka). Kurzovné je nutné uhradit do 15.09.2020. V případě, že jste přihlášku podali po tomto termínu, je kurzovné nutné uhradit do 30.09.2020. V případě, že se nebudete moci výuky z jakýchkoliv důvodů účastnit, okamžitě nám tuto skutečnost oznamte, abychom mohli místo uvolnit dalším uchazečům. Výuka bude probíhat v proskleném komplexu kanceláří, 1. patro budovy č. 72, Masarykovo náměstí, Uherský Brod nebo na Základní škole, Mariánské náměstí Uherský Brod, kde se nachází patřičně vybavené učebny. Zahajovací hodiny proběhnou v týdnu od 5.10.2020.

Jakékoliv další informace, konzultace a poradenství je možné řešit přes e-mailovou poštu, telefonicky, nebo osobně v kancelářích jazykové školy. V červenci, srpnu a září budeme osobně v kancelářích v době úředních hodin.

Příslušné kurzovné uhraďte na účet jazykové školy č. 2900857965/2010, Fio banka, variabilní symbol: číslo faktury nebo číslo Vašeho telefonu.

Odesláním formuláře (stisknutím tlačítka "Odeslat" pod tímto textem) souhlasíte s podmínkami studia.