Výuka ON-LINE je momentálně velmi oblíbenou formou výuky.
Naše jazyková škola poskytuje výuku jazyků ON-LINE přes webové platformy ZOOM.US/Skype/Fcb, které umožňují díky svému sofistikovanému softwaru výuku srovnatelnou s výukou osobní.
Po zakoupení lekcí ONLINE Váš lektor Vás navede a pošle vám manuál, jak se k takovému online meetingu připojit přes PC, Ntb, Tablet nebo Smart phone. Stačí jednoduše kliknout na zaslaný odkaz a připojit se k živému vysílání, kde se všichni přes kamerky a audio ve svých el. příslušenství uvidíte a uslyšíte.
Využijte proto svůj volný čas ke vzdělávání z pohodlí vašeho domova.

Cena lekce je ONLINE je stejná jako cena za osobní výuku. Učební materiál budete mít k dispozici v el. podobě.
Kontaktujte nás na www.jsvyva.cz nebo na tel. 605 286 223 k zakoupení balíčku lekcí Vašeho vybraného jazyka ONLINE!

Přihlašte se do kurzu ihned:Jméno, příjmení, titul


Adresa


Telefoní číslo


Váš E-Mail
JAZYK


STUPEŇ + MÍSTO


Odkud jste se o nás dozvěděli:Vážení studenti,

touto elektronickou přihláškou se přihlašujete ke studiu Vámi vybraného světového jazyka a jeho úrovně ve šk. roce 2020/2021 v Jazykové škole VYVA. Před odesláním přihlášky se prosím pečlivě seznamte s podmínkami studia (sekce „podmínky studia“). Obratem obdržíte prostřednictvím e-mailové pošty naše potvrzení o zapsání. Nejpozději do 30.09.2020 pak obdržíte také prostřednictvím e-mailové pošty podrobné informace o zahájení kurzu a jeho rozvrhu, počtu studentů ve skupině, výukovém materiálu, místě konání a jménu lektora. Sledujte také tyto informace na těchto stránkách (sekce Vámi zvoleného jazyka). Kurzovné je nutné uhradit do 15.09.2020. V případě, že jste přihlášku podali po tomto termínu, je kurzovné nutné uhradit do 30.09.2020. V případě, že se nebudete moci výuky z jakýchkoliv důvodů účastnit, okamžitě nám tuto skutečnost oznamte, abychom mohli místo uvolnit dalším uchazečům. Výuka bude probíhat v proskleném komplexu kanceláří, 1. patro budovy č. 72, Masarykovo náměstí, Uherský Brod nebo na Základní škole, Mariánské náměstí Uherský Brod, kde se nachází patřičně vybavené učebny. Zahajovací hodiny proběhnou v týdnu od 5.10.2020.

Jakékoliv další informace, konzultace a poradenství je možné řešit přes e-mailovou poštu, telefonicky, nebo osobně v kancelářích jazykové školy. V červenci, srpnu a září budeme osobně v kancelářích v době úředních hodin.

Příslušné kurzovné uhraďte na účet jazykové školy č. 2900857965/2010, Fio banka, variabilní symbol: číslo faktury nebo číslo Vašeho telefonu.

Pokud se hlásíte do kurzu v Luhačovicích, zadejte, prosím, do kolonky "STUPEŇ" slovo "Luhačovice"

Odesláním formuláře (stisknutím tlačítka "Odeslat" pod tímto textem) souhlasíte s podmínkami studia.