individuální výuka

Jazykové studio VYVA Vám může nabídnout individuální výuku (VIP) pro jednotlivce. Tento způsob výuky se těší velké oblibě, jelikož stále více přibývá studentů, kteří se chtějí vzdělávat sami. Jde o velmi individuální formu výuky, při které se věnuje lektor pouze jednomu studentovi. Individuální výuku Vám můžeme nabídnout ve všech námi nabízených světových jazycích. Termín a délku výuky si student určuje sám po domluvě s vedením JŠ a lektorem. Student se také může v případě výuky anglického, španělského a ruského jazyka rozhodnout pro rodilého mluvčího. 

 

Všechny nabízené jazyky jsou vyučovány českými lektory s příslušnou kvalifikací. Cena za jednu vyučovací hodinu (45 min.) individuální výuky je 380 Kč a cena za celou hodinu (60 min.) je 450 Kč. Cena za odbornou a specializovaou výuku se pohybuje od 500 Kč do 600 Kč. Výuka probíhá v kancelářích Jazykové školy VYVA v centru města Uherského Brodu. Za klientem/ty můžeme také externě docházet. 

 

Cena výuky anglického jazyka s rodilými mluvčími se pohybuje od 550 Kč do 700 Kč.

Vybrali jste svůj kurz? Odešlete svou přihlášku ještě teď!


    Jakékoliv další informace, konzultace a poradenství je možné řešit přes e-mailovou poštu, telefonicky, nebo osobně v kancelářích jazykové školy. V červenci, srpnu a září budeme osobně v kancelářích v době úředních hodin.

    Příslušné kurzovné uhraďte na účet jazykové školy č. 2900857965/2010, Fio banka, variabilní symbol: číslo faktury nebo číslo Vašeho telefonu.

    Pokud se hlásíte do kurzu v Luhačovicích, zadejte, prosím, do kolonky "STUPEŇ" slovo "Luhačovice"

    Odesláním formuláře (stisknutím tlačítka "Odeslat" pod tímto textem) souhlasíte s podmínkami studia.